WARSZTATY

Kilka słów na temat regulaminu warsztatów:

1. Warsztaty odbędą się tylko jeżeli zgłosi się na dany dzień minimum 5 osób. Jeżeli nie osiągniemy takiej liczby pieniądze zostaną zwrócone wszystkim, którzy taki bilet zakupili, bądź przełożone. Zależy to od predyspozycji osoby kupującej i indywidualnych ustaleń z organizatorem warsztatów.

2. Bilet należy kupić z góry. Organizator ponosi koszty zakupu wszystkich materiałów i koszty związane z organizacją takiego eventu. W związku z tym osoba, która nie stawi się na warsztaty danego dnia nie otrzyma zwrotu za bilet.

3. Jeżeli osoba zainteresowana będzie chciała zrezygnować z zakupionego biletu otrzyma zwrot w wysokości 50% wartości zakupionego biletu (czyli 43 zł). – należy pamiętać, że zakup materiałów odbywa się długo przed warsztatami. Jeżeli osoba kupująca poinformuje mnie wcześniej (minimum na 7 dni przed) wtedy otrzyma zwrot w wysokości 50%. Jeżeli później lub tego samego dnia, którego mają miejsce warsztaty – nie otrzyma zwrotu.

4. Bilet zakupiony przez jedną osobę po konsultacji z Organizatorem może być odsprzedany za kwotę nabycia innej osobie, w przypadku kiedy pierwotny nabywca nie może stawić się osobiście. Całą tranzakcję przeprowadza osoba, która chce odsprzedać bilet.

5. Organizator zakupuje dla każdego uczestnika wszystkie niezbędne materiały tj. włóczkę (w zależności od tematyki spotkania), szydełko w rozmiarze odpowiadającym włóczce, schemat, kupony znizkowe na zakup włóczki, kawa lub herbata do wyboru podczas spotkania.

6. W zależności od zapotrzebowania tematyka warsztatów będzie ulegac zmianie. szczegółowych informacji należy szukać na stronie CrochetByKaty na Facebooku.

 

DSC_0446

UWAGA:

Osoby zainteresowane mogą już teraz zapisac się na listę rezerwowych używając formularza kontaktowego znajdujacego się w Menu na górze strony. Prosze o podanie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego. Na pewno odpiszę. Osoby takie otrzymuja w pierwszej kolejności informację o terminie kolejnych warsztatów.

Pozdrawiam,

CrochetByKaty

Reklamy