Partnerzy

Wiatmy w świecie lalek i włóczek! Gdyby nie nasi cudowni partnerzy na pewno nie radzilibyśmy sobie tak dobrze jak teraz. Poniżej przedstawiamy listę sklepów partnerskich z którymi do tej pory nawiązaliśmy współpracę.

Naszym nowym cudownym dostawcą T-shirt Yarn został właśnie Knitpl. Znajdziecie tutaj naprawdę szeroki wybór włóczek KotToOn po naprawdę konkurencyjnej cenie.

logo-knitpl2_8mnm-wk_xgqd-6d

Poznajcie Yulihobby, gdzie znajdziecie pełen asortyment dla osób szyjących lalki. Razem z YuliHobby rozwinęłam swoją pasję do szmacianych lalek i jestem bardzo zadowolona z oferowanych przez sklep materiałów. Znajdziecie tam wszystko żeby wykonać śliczną lalkę a u mnie nauczycie się jak taką lalkę uszyć.

yuli-zabawki-i-akcesoria-dla-kreatywnych-logo-1438805555

Naszym głównym dostawcą włóczek bawełnianych Drops jest Ekstra-Motek, gdzie po konkurencyjnej cenie znajdziecie naprawdę ogromny wybór tych włóczek. Ufamy i polecamy w 100%.logo

Współpracujemy również z wełnabawełna, która dostarcza nam cudowną włóczke z merynosa Katia. Włóczka naprawdę porwała nasze serca. Zobaczcie sami.

wełna bawełna

Zapraszamy do odwiedzin naszych sklepów partnerskich i zakupów! Każdy z naszych stałych dostawców oferuje naprawdę ciekawy asortyment. My ze swojej strony dajemy gwarancję, że będą to udane zakupy.

Zespół CrochetByKaty

Pozostali: