Partnerzy

Wiatmy w świecie lalek i włóczek! Gdyby nie nasi cudowni partnerzy na pewno nie radzilibyśmy sobie tak dobrze jak teraz. Poniżej przedstawiamy listę sklepów partnerskich z którymi do tej pory nawiązaliśmy współpracę.

Naszym nowym cudownym dostawcą T-shirt Yarn został właśnie Knitpl. Znajdziecie tutaj naprawdę szeroki wybór włóczek KotToOn po naprawdę konkurencyjnej cenie.

logo-knitpl2_8mnm-wk_xgqd-6d

Poznajcie Yulihobby, gdzie znajdziecie pełen asortyment dla osób szyjących lalki. Razem z YuliHobby rozwinęłam swoją pasję do szmacianych lalek i jestem bardzo zadowolona z oferowanych przez sklep materiałów. Znajdziecie tam wszystko żeby wykonać śliczną lalkę a u mnie nauczycie się jak taką lalkę uszyć.

yuli-zabawki-i-akcesoria-dla-kreatywnych-logo-1438805555

Koraliki.pl to nasz nowy Partner! Otrzymujemy sliczne koraliki na naszą biżuterię. Już niebawem premiera naszego nowego Partnera. W międzyczasie zapraszam na stronę internetową Koraliki.pl

logo

Zapraszamy do odwiedzin naszych sklepów partnerskich i zakupów! Każdy z naszych stałych dostawców oferuje naprawdę ciekawy asortyment. My ze swojej strony dajemy gwarancję, że będą to udane zakupy.

Zespół CrochetByKaty

WSPÓŁPRACOWALIŚMY RÓWNIEŻ:

Reklamy