Mój Baran i przemyślenia dziergaczki

🙂 Informacyjnie dla tych, którzy śledzą mojego bloga bardzo uważnie – już czuję się lepiej. Podjęłam pewne kroki (suplementacja i zmiana diety) żeby poprawić ten stan. Ostatnio do mnie dotarło, że już prawie mam 30 lat! 😀 Więc chyba pora w końcu się ogarnąć życiowo.

DSC_0987

Wiele nie mam zamiaru zmieniać, może miejsce zamieszkania, nowe mieszkanie, które zresztą już znalazłam. Chciałabym w końcu iść na „swoje” ale na to muszę chwilę poczekać. Na pewno nie porzucę szydełkowania co to to nie. Mam zamiar iść o krok dalej. Mam kilka pomysłów na nowe projekty. A w najbliższym czasie będę mieć troszkę więcej czasu – dlaczego? Niestety Ola z Zaradne.com idzie na „krótki” urlop macierzyński! Na pewno te, które znają Olę osobiście zauważyły pewną zmianę. Dlatego chyba będziemy mieć krótką przerwę z Warsztatami. Postaram się jednak może wygospodarować trochę czasu i zorganizować coś sama w ramach zaradnych. Zobaczymy. Ostatnio dużo się dzieje w moim życiu niekoniecznie pozytywnych rzeczy. Ale co tam głowa do góry może będzie lepiej.

DSC_1021

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić mojego baranka a już niebawem kilka nowości. 🙂 Wiem, że wśród Was są osoby, które inspiruję zarówno przez blogowanie i prace, które publikuję ale również poprzez warsztaty. Ostatnio dostawałam bardzo dużo wiadomości od moich kursantek. Chwalą się swoimi pracami, tym co robią z dnia na dzień. Bardzo mi miło. 🙂

DSC_1006

Na baranka potrzebujesz:

  • szydełko 2 mm
  • wypełnienie – kulka silikonowa
  • kawałek czarnej włóczki
  • szara włóczka na pysk i nogi
  • włochate ciałko wykonałam z włóczki Scheepjes Panda 581 biały kremowy
  • w rogi włożyłam delikatne druciki, które wygięłam w podkówki po przyszyciu

DSC_0985

DSC_1001

Życzę Wam miłego wieczorku. 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s