Drewniane spody od knit.pl i moja wiosenna torebka

Jak ja dawno nie dostałam od nikogo kwiatów… tak dawno, że aż sama postanowiłam sobie je kupić. I dobrze! Wiosna zagościła na dobre w moim mieszkaniu. Hmm. Chociaż możliwe, że w życiu też.

Ostatnio otrzymałam możliwość przetestowania drewnianych spodów ze sklejki dostępnych na www.knitpl.com

DSC_0921

Długo zastanawiałam się jak wykorzystać taki spód. Kiedy wpisywałam w wyszukiwarkę pomysły na wykorzystanie takiego spodu z reguły pokazywały się koszyczki. Oczywiście wszystkie były takie ładne. Ale ja już mam tyle tych koszyków, że niedługo będę na nich spała…

DSC_0910

Nie wiem czy mi się udało podejść kreatywnie do tematu ale powstała oto taka torebka w wiosennych kolorach. Opublikowałam ją jakiś czas temu na Instagramie i cieszyła się dużą popularnością a wiele z Was pytały o rodzaj włóczki i kolor. Spieszę z wytłumaczeniem.

Do wykonania torebki wykorzystałam:

Sposób w jaki wykonałam wzór torebki, czyli tzw. ścieg, znajdziecie na moim Instagramie. Wrzuciłam tam filmik w jaki sposób wykonałam ten ścieg. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

DSC_0853

W każdym oczku dna ze sklejki przerobiłam dwa półsłupki aż doszłam do drugiego rzędu. Później przerabiałam zgodnie z instrukcją na Instagramie. Oczka wykrojone w dnie ze sklejki należy traktować tak samo jak oczka w robótce. Piszę o tym bo wiem, że jest to częste pytanie.

DSC_0925

DSC_0934

DSC_0908

Jak Wam się podoba efekt końcowy?

🙂

Czekam na Wasze komentarze i ewentualne pytania.

UWAGA!

Tylko do wyczerpania na www.knitpl.com z kodem „KotToOn-sznurek” wszystkie sznurki z serii KotToOn XXlace Yarn będą aż 25% tańsze.

Ilość włóczek ograniczona 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s