Nowy Rok 2018 !!! Moja lala Śnieżynka na saneczkach.

Nowy Rok to czas zadumy i czas podsumowań – dla wielu z nas. Nie wiem jak Wy ale ja nie mam w zwyczaju rozpisywać sobie moich postanowień 1 stycznia. Ja wyznaczam sobie małe cele każdego dnia i dążę do nich.

DSC_1026

Ten rok był dla mnie czasem upadków i wzlotów. Może nie zawsze w takiej kolejności. Codzienna walka z chorobą, codzienna walka z rzeczywistością, codzienna walka o miłość i własne marzenia. Powiem Wam jedno… nie żałuję ani chwili. Wiecie dlaczego? Postanowiłam nie żałować, nie rozpamiętywać niczego. Iść do przodu zamiast zadręczać się przeszłością, tym co mogłam zrobić lepiej, inaczej. Po prostu całe życie się uczymy a ja chcę aby rok 2017 był dla mnie kolejną lekcją życia i na pewno tak jest. Kwestia tego jakie wnioski z tej lekcji wyciągnę. Dzięki powrotowi do Boga, dzięki wierze mojej mamy  miłości bliskich znalazłam spokój duszy i szczęście. Może brzmi banalnie ale czuję się bardziej dojrzała niż jeszcze rok temu. W końcu jakby nie było jestem o rok starsza. Niestety albo i stety. Dla mnie zawsze szklanka jest w połowie pełna 😉 Jeżeli wiecie o co mi chodzi.

DSC_1027

DSC_1035

DSC_1024

W roku 2017 wiele osiągnęłam. Naprawdę, jestem z siebie bardzo dumna. Nie tylko na polu prywatnym ale i duchowym, oraz w pracy. Zobaczyłam co mnie otacza, dostrzegłam to czego wcześniej nie widziałam, wszystkich tych ludzi, którzy darzą mnie zaufaniem i na których zawsze mogę liczyć. Czasami musimy upaść, żeby wstać z jeszcze wyżej uniesioną głową.

5a46932f1eb8e_o,size,1068x623,q,71,h,ee7872

Pisze to nie po to żeby się chwalić ale żeby odnieść Was na duchu. Cieszcie się ze wszystkiego co Was spotyka a nie tylko z wielkich spektakularnych rzeczy. Niech inni Wam nie mówią co jest wielkim osiągnięciem a co nie. Stawiajcie sobie drobne cele, ważne dla Was nie dla innych i celebrujcie każde Wasze osiągnięcie. Nie rozpisujcie się w kalendarzu kiedy co musicie zrobić, nie ruszajcie na siłownię jak 90% społeczeństwa bo trzeba o siebie zadbać. Pomyślcie co sprawia Wam przyjemność, co zawsze chcieliście zrobić a na co brakowało Wam odwagi i zróbcie to! Właśnie takie postanowienie miałam w 2017 roku. Chwytać dzień! Wiecie co? Udało się! Trzymam za Was i za siebie kciuki, żebym dalej nie oglądała się za siebie, potrafiła przebaczać tak jak robię to do tej pory, pomagać ludziom i mieć otwarte serce na tych którzy naprawdę potrzebują naszej pomocy.

Jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś proszę udostępnij na swoim profilu na FB, podziel się ze znajomymi, życz im tego samego 🙂 My widzimy się już w Nowym 2018 Roku!

Dobrej zabawy kochani!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s