Wesołych Świąt! Dzisiaj Wigilia…

… nareszcie. Cieszę się jak małe dziecko. 🙂 Spotkam się z całą moja rodzina a jest sporych rozmiarów. Chociaż zdję sobie sprawę, że niektórzy maja na pewno znacznie większe. 🙂

DSC_0674

W tym roku bardzo pracowite święta. Jak na pewno wiecie z mojego bloga wcześniej przygotowywałam się do Jarmarku Bożonarodzeniowego w Płocku. Dodatkowo pracuję na pełen etat. No cóż, kwestia dyscypliny i zorganizowania a zorganizowana zawsze byłam.

DSC_0667

W tym roku wykonałam stroiki Bożonarodzeniowe do domu, ozdobiłam dom, ubrałam choinkę, upiekłam ciasteczka i zapakowałam wszystkie prezenty. Nie miałam nawrt czasu na szydełkowanie! Nie zrobiłam nic nowego tylko moje śnieżynki na choinkę i wszystko.

DSC_0817

DSC_0724

Muszę opowiedzieć Wam historię tej bombki. Chodzi mi oczywiście o domek. Wraz z siostrą jak byłyśmy małe zawsze dorabiałyśmy do tego domku historię, że mieszkają tam elfy, które w nocy podkładają prezenty pod choinkę i zawsze wieszałyśmy domek bardzo nisko tak, żeby miały jak najbliżej do podłogi. Wisi co roku i zawsze na najniższej gałązce.

Jestem ciekawa jak długo będzie to trwało jeszcze.

 DSC_0836

DSC787

Życzę Wam wszystkich rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia a przede wszystkim bardzo rodzinnych. poświęćcie ten czas dla najbliższych, babci, dziadkom, ciociom, chrześniakom, siostrom, mamom, swoim narzeczonym, chłopakom i kogo tam jeszcze macie a komu nie możecie na codzień poświęcić tyle czasy ile byście chcieli. Pamiętajcie też o tych, którzy nie mogą spędzić spokojnie Świąt, którzy codziennie walczą o życie swoich najbliższych, tych których nie stać na świąteczne potrawy, którzy nie cieszą się Świętami bo w tym roku kogoś zabraknie przy wigilijnym stole. Wam wszystkim życzę, żeby nadzieja, spokój i radość zagościły w waszych sercach, żebyście w końcu mogli spokojnie odetchnąć i cieszyć się życiem.

DSC_0803

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Widzimy się po Bożym Narodzeniu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s