Coraz bliżej Święta, coraz bliżej…

DSC_0152Tak, tak. Wciąż słyszę tą nutę. Jadę do pracy, w pracy, po pracy, w metrze, pociągu, na chodniku. Wciąż słyszę jedną nutę. Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta… Pracując w domu nad śnieżynkami, mikołajkami i innymi ozdobami świątecznymi słucham już i nie rzadko śpiewam kolędy i piosenki świąteczne. Ahhh… Niebawem ten czas nadejdzie. Niestety boję się trochę. W tym roku spędzam Święta sama. Tak się ułożyło. Dlatego z jednej strony bardzo cieszę się na ten czas bo to  mój ulubiony czas w roku ale z drugiej jest mi smutno.

DSC_0171

Ostatnio przeszłam ciężki okres w moim życiu. Wiele negatywnych emocji ale też jest coś pozytywnego. W końcu zdecydowałam się otworzyć swój własny sklepik. Długo to trwało. Zaczęło się od zwykłej jednej zabawki, która powiedzmy sobie szczerze była okropna. Później rozwijałam swoje zdolności i teraz kiedy patrzę na swoje zabawki sprzed roku a obecnie widze bardzo dużą zmianę na lepsze oczywiście.

DSC_0485

Oczywiście nie będe pisać tylko o tym co u mnie. Chciałabym podzielić się z Wami również wzorami z jakich korzystam a więc są to sprawdzone wzore bo czasami wiem z własnego doświadczenia, że niektóre wzory posiadają błędy. Sama spisuję wzory i wiem, że to bardzo trudne dlatego nie krytykuję. Tylko mówię.

DSC_0487

Ostatnio były śnieżynki a dzisiaj choineczki.

DSC_0477

26bae8db652e61e1e2d36ca0562c9ed3

Z takiego wzoru korzystam. Nie wiem może nie będę jakaś oryginalna ale napiszę bo może ktoś nie wie. Ja wiele z nich wziełam z Pinterest’u. Oczywiście częśc z nich jest po angielsku, rosyjsku itp. Więc łatwo nie jest. Ale skoro są rysunki warto z tego skorzystać.

DSC_0351

Oto moje nowe śnieżynki. Ostatnio miałam sporo zamówień na nie 🙂 Są takie urocze. Lubię zabawę szydełkiem bo wystarczy dodać jeden drobny elemencik i zmienia się całokształt. Znalazłam kilka npwych śnieżynek – wzorów – i pomyślałam, że też wrzucą. A co! Trzeba się dzielić.

a34aa2e89e55ca7de06b9cd9049cc509

Wy już coś myślicie o Świętach? Jak idą Wam przygotowania? 🙂 Mam nadzieję, że i ja jakoś przetrwam. Koniec biadolenia. Wracam do dziergania. Pochwalcie się co Wy teraz macie na szydełkach. Wchodźcie na FB i Insta. Tam zawsze najświeższe fotki. A już niebawem kilka niespodzianek oraz konkurs Bożonarodzeniowy! Nie możecie tego przegapić.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s