Fotorelacja z pierwszych Warsztatów Szydełkowania

Jakiś czas temu postanowiłam rozpocząć swoją przygodę z Warsztatami. Nie jako uczestniczka a jako prowadząca. Stres był. Bałam się najbardziej nie tego, że nie bedę umiała czegoś, nie! Stresowałam się tak po prostu, jak uczestniczki zareagują, czy będzie się im podobało. Ale chyba podobało! Strona utworzona specjalnie na to wydarzenie tetni życiem a ja wciąż dostaję wiadomości od uczestniczek 🙂 Jest to bardzo miłe!

DSC_0446

Na samym początku wspomnę o „Sponsorze” Warsztatów Szydełkowania dla Początkujących czyli http://www.knitpl.com

DSC_0462

Każda z dziewczyn mogła wybrać sobie dowolny kolor sznurka KotToOn T-shirt Yarn z dostępnych motków. Na zajęciach uczyliśmy się wykonywać koszyczek z bardzo fajnie wyglądającym splotem.  Każda z uczestniczek otrzymała szydełko drewniane 12 mm, znacznik do oznaczania 1 oczka w rzędzie oraz kod rabatowy na 10% do sklepu KotToON.

Na warsztaty przygotowałam koszyczek pokazowy. Już go widzieliście na pewno na mojej stronie na Facebooku więc nie będę ponownie go wstawiać. Chciałabym za to przedstawić Wam uczestniczki.

Na zdjęciach poniżej od lewej Ela i Sylwia.

4

Bardzo podobało mi się to w jaki sposób dziewczyny się zintegrowały. Kiedy, któraś nie dawała rady to wtedy druga jej pomagała. Az miło było patrzeć jak szydełko zbliża ludzi ❤

11 Jest też Agata! Nie poddawała się! Jestem z Ciebie dumna 🙂

9

Gosia, Magda i Gosia… walczyły zawzięcie, ze swoimi koszyczkami. Były piękne. Jak wszystkie zresztą.

Jest też kolejna Magda 🙂

Chyba od razu widać, że dobrze się bawiłyśmy? 🙂 Wszystkie cudowne koszyczki możecie obejrzec również na moim Facebooku lub na stronie wydarzenia. Dziewczyny wciąż wrzucają coś nowego.

22278542_1483530468400963_1026695323_n

Warsztaty odbyły się w Klubokawiarni Kids&Friend na Woli. Było bardzo przytulnie a czas umilila nam kawka i herbatka.

Cudownie było patrzeć jak dziewczyny wychodzą z wielkim bananem na ustach. Mi wciąż nie schodzi uśmiech z twarzy. To był bardzo miły wieczór w wyborowym towarzystwie.

8

Skupienie też było 🙂 szczególnie jak się oczka pomyliło przy liczeniu…

DSC_0472

Mam nadzieję, że Was przekonałam. Muszę teraz zebrac siły na kolejne Warsztaty – bo już o nich myślę. Myślałam jednak, że będzie to mniej męczące ale naprawdę jest to ciężka praca. Po warsztatach od razu poszłam spać. Wykończyłyście mnie dziewczyny ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s